Комісія по зв’язках з осередками провела засідання
22 Квітня 2016 Поділитися
Комісія по зв’язках з осередками провела засідання

В Олімпійському домі за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та під головуванням члена НОК Володимира Ковальова відбулося засідання Комісії по зв’язках з осередками.

За допомогою сучасних засобів зв'язку до обговорення нагальних питань долучилися й члени Комісії, які знаходяться на місцях, поза межами столиці.

Присутні приділили велику увагу детальному обговоренню удосконалення системи рейтингових показників та звітності про свою діяльність відділень Олімпійського комітету.

Члени Комісії розглянули питання щодо ротації членів Комісії. Новим заступником голови було обрано Миколу Петренчука, який очолює Рівненське обласне відділення.

 Під час засідання було прийняте рішення восени провести семінар з метою підвищення ефективності роботи осередків.

Комісія також обговорила питання щодо делегування українських дітлахів в Олімпійський табір в Словаччині. Згідно її рішення в табір поїдуть учні Верхньоясенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Івано-Франківська область). Цей учбовий заклад займає активну позицію щодо популяризації здорового способу життя та впровадження олімпійської освіти. Яскраве підтвердження - в школі п’ять разів на тиждень проходять уроки фізкультури. Учні закладу – активні учасники усіх олімпійських проектів та заходів. Зокрема, вони стали фіналістами Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2014».

Медіа