Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Луцьк
25 Квітня 2016 Поділитися

Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка разом з віце-президентом НОК, першим заступником міністра молоді та спорту, президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом з робочим візитом відвідав Луцьк.

Головний олімпієць країни зустрівся з заступником голови обласної ради Олександром Товстенюком та першим заступником голови  Волинської обласної державної адміністрації Сергієм Кошаруком й обговорив  розвиток спорту і олімпійського руху в області, приділивши особливу увагу максимальному сприянню у підготовці спортсменів області до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. 
 

Президент НОК відзначив, що  фактично 100 днів залишається до старту Ігор. Зараз триває важливий етап – виборюються олімпійські ліцензії. Наразі вже 150 українських спортсменів подолали кваліфікаційний відбір і вибороли почесне право участі в Олімпійських іграх. Серед них і 12 представників Волинської області, що є рекордною кількістю для регіону за усі роки Незалежності.

Очільник НОК подякував керівникам обласної влади за підтримку спорту, зокрема за розбудову спортивної інфраструктуру як для спорту вищих досягнень, так і масового спорту, встановлення і виплату спортсменам і тренерам стипендій, преміальних за перемоги на міжнародних змаганнях та програму покращення соціально-побутових умов для провідних спортсменів області.
 

«Волинь – це спортивний край. Імена призера Олімпійських ігор дзюдоїста Руслана Машуренка, чемпіонок світу з боротьби Юлії Ткач і Оксани Гергель, призерки чемпіонату світу з велоспорту Яни Беломоіної та інших  знані не тільки в Україні, а й в усьому світі. Важливо, щоб ці традиції продовжувались та збагачувались, виховуючи на прикладах яскравих спортивних героїв молоде покоління – здорову і сильну українську націю», - підкреслив Сергій Бубка.

Під час зустрічей було також наголошено на важливості реалізації соціальних проектів, спрямованих на розвиток спорту і популяризацію здорового способу життя, зокрема, обговорено результати впровадження програми «Спорт вищих досягнень», що втілюється в життя благодійним фондом «Тільки разом», засновником якого є Ігор Палиця.      

Сергій Бубка взяв участь в засіданні Виконкому Волинського обласного відділення, очолюваного Романом Карпюком, наголосивши на необхідності постійного підвищення ефективності роботи.
 

В рамках поїздки головний олімпієць країни відвідав військовий ліцей з поглибленою фізичною підготовкою, оглянув міську спортивну інфраструктуру, зокрема стадіон «Авангард» і  стадіон Східноєвропейського національного університету, ознайомився з проектом та станом реконструкції спортивної бази у селищі Дачне.   

Під час перебування на Волині Сергій Бубка, який є також першим віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), вручив керівництву стадіону «Авангард» сертифікат ІАФФ ІІ категорії, що дозволяє проводити змагання рівня чемпіонату Європи, і разом з Олександром Товстанюком, Ігорем Гоцулом, президентом  Федерації легкої атлетики Волинської області Володимиром Рудюком і чемпіоном світу з легкої атлетики Іваном Гешком взяв участь у відкритті міжнародної легкоатлетичної зустрічі юнацьких збірних (U-18) України, Білорусі та Туреччини. Ці старти – перші міжнародні змагання з легкої атлетики, які проведені в Україні за останні три роки (перерва була пов’язана з напруженою ситуацією в нашій країні), а також перші змагання подібного рівня на відреконструйованій минулоріч головній спортивній арені Волині.

Також в рамках візиту Сергій Бубка на території стадіону «Авангарду» відкрив пам'ятну дошку на знак подяки Ігорю Палиці за вагомий внесок у розвиток спортивної інфраструктури та реконструкцію спортивної споруди.
 

«Я вражений побаченим. Це добре оснащений стадіон для проведення тренувань та змагань, який відповідає всім сучасним європейським стандартам. Мені хочеться бачити такий підхід й в інших регіонах України, щоб і в інших обласних центрах з’являлися такі спортивні арени», - наголосив Сергій Бубка. 

Медіа