В Олімпійському домі вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту
05 Травня 2016 Поділитися
В Олімпійському домі вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту

Вже за доброю традицією напередодні річниці великої Перемоги у Великій Вітчизняній війни Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України, Рада ветеранів фізичної культури та спорту України вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту.

Заходи розпочалися з покладання квітів до могили Невідомого солдата, що в парку Вічної Слави. «Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам'ять загиблих на фронтах Великої Вітчизняної Війни, тих, хто відійшов у вічність у повоєнні роки і в мирний час.

Після цього в затишній та дружній атмосфері в Олімпійському домі ветеранів Великої Вітчизняної війни та спорту привітали віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич, представники Ради ветеранів фізичної культури та спорту України.

Від імена президента НОК України Сергія Бубки Валерій Борзов передав слова вдячності й низький уклін всім тим, хто здобував Велику Перемогу, побажавши ветеранам здоров'я та довгих років життя.

Поважні учасники заходу від Національного олімпійського комітету України отримали пам'ятні подарунки.

Медіа