Найкращим спортсменом квітня на Черкащині став Сергій Куліш
12 Травня 2016 Поділитися

Комісія відділення Національного олімпійського комітету у Черкаській області визначила найкращого спортсмена квітня за результатами досягнень минулого місяця.

Серед кандидатів на перемогу експертами розглядались: велосипедист Костянтин Рибарук, що посів друге місце на відкритому весняному чемпіонаті України у багатоденній гонці та триатлоніст Олексій Сюткін, котрий здобув перемогу на Чемпіонаті України на спринтерській дистанції та в естафеті.

Але найкращим спортсменом квітня все ж таки було обрано стрілка Сергія Куліша. На Кубку світу з кульової стрільби в Ріо-де-Жанейро черкащанин посів 4 та 9 місця, а також у змаганнях «Кубок весни» у польському Вроцлаві, виборов перемогу у вправах МГ-6 (стрільба з 3 положень) та ГП-6 (60 пострілів з пневматичної гвинтівки). Крім того, на змаганнях в Польщі Сергій Куліш встановив рекорд України у фінальній вправі МГ-6.