В Олімпійському домі відбулось засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»
18 Травня 2016 Поділитися
В Олімпійському домі відбулось засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»

Сьогодні в Олімпійському домі відбулось засідання журі щорічного, ХІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», який проводить Національний олімпійський комітет за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його голови Миколи Кравченка.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка під час засідання привітав членів журі конкурсу та побажав успішної і конструктивної роботи, а також об'єктивних рішень.

Разом з тим, головний олімпієць наголосив на важливості популяризації здорового способу життя та олімпійського спорту, його висвітленні шляхом створення телевізійних програм та фільмів. «Країна повинна знати своїх героїв. Спортсмени – це яскраві особистості, на яких повинні рівнятись і на їх прикладах має зростати сильна і здорова нація», - наголосив Бубка.

Відзначимо, що на розгляд журі у складі відомих телевізійників, уславлених олімпійців і спортивних спеціалістів надійшло 57 телефільмів від 35 організацій з 21 регіону України.

Фільми та програми розглядаються у наступних номінаціях:

- за краще розкриття ідей олімпізму;

- за краще розкриття теми «Особистість у спорті»;

- за краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту.

Журі також визначає кращу авторську, режисерську та операторську роботи.

Фінал конкурсу, під час якого будуть оголошені і відзначені лауреати в різних номінаціях, запланований 2 червня на базі Університету державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.
 

Медіа