Валерій Борзов привітав Національний Олімпійський та Спортивний Комітет Республіки Молдова з 25-річчям
23 Травня 2016 Поділитися
Валерій Борзов привітав Національний Олімпійський та Спортивний Комітет Республіки Молдова з 25-річчям

Віце-президент Національного олімпійського комітету України, член Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов відвідав Молдову, де взяв участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці з дня створення Національного Олімпійського та Спортивного Комітету.

На площі Кишинева за участю близько 15 тисяч учасників відбувся Олімпійський фестиваль та святковий концерт з бразильськими мотивами і масовим забігом разом з Олімпійським вогнем.

Від імені Олімпійської родини України та президента НОК України Сергія Бубки Валерій Пилипович привітав колег з ювілеєм та вручив український оберіг і пам'ятні подарунки.

Віце-президент Олімпійського комітету України відзначив, що Республіка Молдова славиться своїми спортивними традиціями, а молдавські спортсмени радують вболівальників високими олімпійськими досягненнями у боксі, боротьбі, веслувальному спорті, стрільбі, важкій атлетиці та інших видав їх спорту.

«Дуже приємно, що у всі часи братні народи України та Молдови мають міцні узи дружби та співпраці. Впевнений, що й надалі наші організації будуть разом писати історію світового спорту та плідно працювати на благо олімпійського руху, сприяючи вдалому розвитку спорту, здорового способу життя в наших країнах», - зазначив віце-президент НОК.

Як член Міжнародного Олімпійського Комітету Валерій Борзов передав керівництву Олімпійського та Спортивного Комітету Республіки Молдова документ з рекомендаціями МОК щодо реалізації стратегічного плану МОК з розвитку олімпійського руху до 2020 року для його інтеграції в діяльність організації.
 

Останнє в медіа