Делегація НОК України взяла участь у семінарі ЄОК
24 Травня 2016 Поділитися
Делегація НОК України взяла участь у семінарі ЄОК

В іспанській Тарагоні відбувся 37-й семінар Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК).

Форум проходив під головуванням віце-президента ЄОК Янеча Косянчича, генерального секретаря Рафаеля Паньйоцці та за участю делегацій Національних олімпійських комітетів європейських країн, Міжнародного Олімпійського Комітету, Всесвітньої антидопінгового агентства, Організаційних комітетів найближчих літніх та зимових Олімпійських ігор й інших керівників різних міжнародних організацій.

В Іспанії українська делегація перебувала у складі виконавчого директора Національного олімпійського комітету України Наталії Коваленко та начальника міжнародного відділу Нелі Дем'янець.
 

На форумі учасники заходу прослухали звіти представників МОК, Олімпійської солідарності, Європейського офісу ВАДА, комісій ЄОК.

Доповідачі наголосили на важливості зміцнення довіри до олімпійського руху, забезпечення чистоти спорту, «чистих» атлетів на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Учасники ознайомилися з програмами Олімпійської солідарності та участю європейських НОК в них.

Зі своїми звітами на семінарі виступили й представники Оргкомітетів найближчих Олімпійських ігор. Присутні отримали інформацію про хід підготовки до Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро та ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 в місті Пхьончхан.

Медіа