Марії Булатовій вручено орден княгині Ольги ІІ ступеня
25 Травня 2016 Поділитися
Марії Булатовій вручено орден княгині Ольги ІІ ступеня

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм член Виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України, президент Олімпійської Академії України Марія Булатова нагороджена орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Президент НОК України Сергій Бубка від імені Олімпійської родини привітав Марію Михайлівну з високою державною нагородою.

Він відзначив, що ця державна нагорода – висока оцінка Марії Булатової як активного діяча, яскравої особистості, справжнього професіонала своєї справи.

«Протягом багатьох років завдяки Вашим безцінним знанням, багатому досвіду, відданості справі олімпійська освіта та наука в Україні отримали нове дихання, набули нових форм, які знайшли свою реалізацію як в Україні, так і в світі», - йдеться у привітанні головного олімпійця України.

Президент НОК побажав Марії Булатовій нових успіхів, ідей, процвітання та високих звершень.

«Впевнений, що і в майбутньому спільними зусиллями ми плідно працюватимемо на благо розвитку нашої країни, спорту та олімпійського руху», - відзначив Сергій Бубка.

Медіа