У Херсоні урочисто проводжали своїх олімпійців
13 Липня 2016 Поділитися
У Херсоні урочисто проводжали своїх олімпійців

8 липня на площі Свободи в Херсоні відбулися святкові проводи учасників Ігор ХХХІ Олімпіади в Бразилії, які будуть представляти Херсонщину в різних видах спорту. Це 8 спортсменів: Дмитро Чумак (важка атлетика), Ірина Новожилова (легка атлетика), Анастасія Павлова (стрільба з лука), Андрій Проценко (легка атлетика), Євгенія Німченко, Дмитро Міхай, Дар'я Верхогляд, Артем Морозов (всі - веслування академічне).

Привітати земляків, які представлятимуть Україну і Херсон на головних спортивних змаганнях планети, прийшли близько півтисячі городян. Друзі та колеги спортсменів, військові, представники влади, діти.

На проводах змогли бути присутніми тільки Анастасія Павлова, Дмитро Міхай і Артем Морозов, адже інші олімпійці зараз знаходяться на змаганнях за кордоном.
Перед відкриттям заходу кожен бажаючий міг залишити своє побажання олімпійцям в спеціальній книзі, яку потім передали спортсменам.

 Представники влади пообіцяли підтримувати учасників олімпіади і більше звертати увагу на розвиток спорту в області. Голова ОДА Андрій Гордєєв пообіцяв виділити нові квартири тим, хто привезе з Олімпійських ігор медалі. Сьогодні ж Гордєєв вручив олімпійцям грошові премії за успішне проходження кваліфікації на Ігри і, окремо, - стипендії за нинішні досягнення в міжнародних змаганнях.
Самі ж спортсмени обіцяли гідно представити Україну в Бразилії і просили вболівати за них під час змагань. «Ми їдемо на змагання з позитивним настроєм на боротьбу, на медалі. Олімпійські ігри - це щось неймовірне для кожного спортсмена, кожен хоче туди потрапити, - коментує майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Павлова. - У Бразилії зберуться найсильніші учасники, буде дуже важка боротьба. Уже непросто було пройти кваліфікацію, адже на 28 команд було всього 3 ліцензії. Але ми виграли ці змагання. Підготовку пройшли нормально. Морально, звичайно, непросто, але ми впораємося. У стрільбі з лука сильно виступають Південна Корея і Китай. Але я думаю, що нам під силу здобути медалі».

Медіа