Свято спорту на Хмельниччині
19 Липня 2016 Поділитися
Свято спорту на Хмельниччині

Днями на базі Крупецького навчально-виховного комплексу, куди було запрошено учнів Полянського та Старокривинського НВК Славутського району, а також 11 відомих в краї ветеранів спорту Хмельниччини, які активно пропагують здоровий спосіб життя й поширюють ідеї олімпізму, відбулося спортивне свято.

Розпочався захід в актовій залі навчального закладу з церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

Ведучі з числа школярів Оксана та Павло Ліщуки ознайомили присутніх з історією виникнення та розвитку Олімпійських ігор Стародавньої Греції та сьогодення.

Далі присутніх привітали директор місцевого НВК Тетяна Бережна та заступник голови Славутської райдержадміністрації Петро Притуляк.

У заході взяли участь перший заступник відділення НОК України у Хмельницькій області Віктор Флентін, 6 факелоносців естафети Олімпійського вогню 1980 року, в тому числі уродженець села Крупець директор ПП «Райагропроменерго» Володимир Поліщук, генеральний директор ПП «Влад» Олександр Музалевський, колишній начальник залізничної станції Славути Анатолій Романюк, троє призерів чемпіонатів Європи та світу з легкої атлетики серед ветеранів.

Віктор Флентін розповів про розвиток Олімпійського руху на Хмельниччині, здобутки спортсменів області на Іграх та закликав підтримати українську делегацію в Ріо-де-Жанейро. Він наголосив, що на території району знаходиться місто Нетішин. Двоє вихованців місцевої комплексної ДЮСШ – фехтувальниця Аліна Комащук та легкоатлетка Вікторія Ткачук налаштовані продовжити славні традиції спортшколи на олімпійських аренах в Бразилії.

На закінчення свого виступу в рамках реалізації всеукраїнських акції НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» Віктор Володимирович передав керівництву НВК спортивну літературу, інвентар, плакати.

Після показових виступів Олександра Захарова та Іллі Русіна, котрі продемонстрували навички самооборони і акробатики, в спортивному залі було проведено естафету Олімпійського вогню, яку символічно розпочав 69-річний майстер спорту з легкої атлетики (десятиборство і стрибки у висоту), лікар обласної лікарні Микола Хоружий. А далі кожна дитина-учасник заходу мала можливість зробити коло пошани з запаленим смолоскипом.

Потім юні олімпійці продемонстрували свій фізичний гарт та вправність під час 9-ти індивідуальних конкурсів та естафет.

За підсумками змагань 1 місце виборола команда Крупецького НВК, другими стали учні Полянського НВК, третє місце посіли старокривинці.

Нагородження кращих дипломами та медалями разом з ветеранами спорту провели сільський голова Валерій Михалюк і начальник відділу освіти молоді та спорту Славутської РДА Дмитро Бойчак. Кожен школяр спортивного дійства отримали сувенірну олімпійську атрибутику.

Після спільного фотографування на згадку ветерани виїхали до майданчику біля Хмельницької атомної станції і, не зважаючи на дощову погоду, здійснили 10 кілометровий пробіг за маршрутом Нетішинська АЕС – с.Комарівка – с.Стригани.

Першим до фінішу дістався Віктор Гайовий з Хмельницького, запал бадьорості продемонстрував і 78-річний Володимир Бохонський з Ярмолинець. Тож ветерани перевірили свою готовність до подальших всеукраїнських і міжнародних змагань.

Після запливу в лісному озері відбулось неформальне спілкування, під час якого вирішили в наступному році провести масовий обласний забіг по вказаному маршруту.

Медіа