На головній олімпійській базі країни провели спортсменів Донецької області на Ігри в Ріо
23 Липня 2016 Поділитися
На головній олімпійській базі країни провели спортсменів Донецької області на Ігри в Ріо

Сьогодні на олімпійській навчально-спортивній базі «Конча-Заспа» відбувся урочистий захід з нагоди проводів олімпійців Донецької області на Ігри ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Привітати та побажати успіхів на найголовнішому старті чотириріччя прибули президент Національного олімпійського комітетут України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик, представники міст та спортивних організацій області, Олімпійський чемпіон, директор ОНСБ «Конча-Заспа» Вадим Гутцайт, призерки Олімпійських ігор Ірина Ліщинська та Наталія Тобіас.

 Серед спортсменів з Донеччини, які представлятимуть Україну та рідний край на Іграх-2016, на урочистий захід завітали Артем Блошенко, Микола Буценко, Аліна Махиня, Ігор Радівілов, Ольга Саладуха, Наталя Семенова, Олексій Семенов, Анастасія Спас, Вікторія Туркс, Олександр Хоцянівський.

«Донецька область має славні спортивні традиції. Приємно, що на усіх Олімпійських іграх ми маємо сильне спортивне представництво з шахтарського регіону. В Ріо-де-Жанейро у складі нашої Олімпійської збірної виступатимуть 23 представника Донецького краю», - сказав Сергій Бубка.

Він відзначив, що Національний олімпійський комітет України продовжує планомірну та регулярну підтримку українських спортсменів.

«Радий повідомити, що Національний олімпійський комітет встановив власні грошові премії усім нашим медалістам Ігор-2016 в розмірі 300, 200 та 120 тисяч гривень», - додав керманич НОК.

Він подякував керівництву Донецькій обласній державній адміністрації на чолі з її головою Павлом Жебрівським, які доклали максимум зусиль, щоб забеспечити спортсменів свого регіону.

«Дуже важливо, що в цей непростий час для країни, Донецького краю спільними зусиллями керівництва області та суб’єктів олімпійського руху вдалося зберегти провідних спортсменів та гідно підготувати їх до найголовнішого старту чотириріччя», - сказав Бубка.

Медіа