Спортсменам-армійцям побажали успіхів в олімпійському Ріо-де-Жанейро
23 Липня 2016 Поділитися
Спортсменам-армійцям побажали успіхів в олімпійському Ріо-де-Жанейро

Сьогодні в українській столиці відбулися урочисті проводи спортсменів Збройних Сил України на Олімпійські ігри-2016, які вже через 13 днів стартують в бразильському Ріо-де-Жанейро.

В урочистому заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр оборони України Степан Полторак, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, ветерани-олімпійці, від імені яких побажання успіхів олімпійцям передав дворазовий призер Олімпійських ігор з фехтування Віктор Путятін, та уславлені спортсмени-армійці, які представлятимуть нашу країну на Іграх-2016.

«Дуже приємно, що наші військові спортсмени за роки існування Збройний Сил України зробили вагомий внесок у розвиток олімпійського руху Україну, в історію вітчизняного спорту. Ми всі пам'ятаємо незабутні миті гучних перемог Володимира Кличка, Олександра Петріва, Тимура Таймазова, Наталії Скакун, Юрія Чебана, Наталії Довгодько, Анастасії Коженкової та багатьох інших наших спортсменів», - сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни висловив впевненість, що ці славні та гарні традиції будуть продовжені та примножені в олімпійському Ріо-де-Жанейро.

Він наголосив, що Національний олімпійський комітет України продовжує планомірну та регулярну підтримку українських спортсменів.

«Радий повідомити, що Національний олімпійський комітет встановив власні грошові премії усім нашим медалістам Ігор-2016 в розмірі 300, 200 та 120 тисяч гривень», - сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни подякував Міністерству оборони України та особисто Міністру Степану Полтораку за постійну підтримку українського спорту.

«Приємно, що в нашій країні за прикладом багатьох країн Європи значна кількість провідних спортсменів знаходяться в лавах Збройних Сил своєї держави. Ця гарна практика відіграє велику роль у вихованні здорової та сильної нації», - додав керманич НОК.

Медіа