Ігор Радівілов: «В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх»
25 Липня 2016 Поділитися
Ігор Радівілов: «В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх»

Бронзовий призер Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні мріє повторити свій успіх в Ріо-де-Жанейро.

Команда зі спортивної гімнастики однією з перших серед українських олімпійців прибула до Бразилії. Вже сьогодні наші гімнасти розпочали тренування, а 6 серпня, в перший загальний день, стартує олімпійський гімнастичний турнір.

«Це мої другі Олімпійські ігри. Перші – чотири року тому в Лондоні – були успішними. Я мріяв про олімпійську нагороду, багато працював, наполегливо йшов до цієї мети і моя мрія здійснилася», - поділився своїми спогадами з прес-службою НОК Ігор Радівілов.

«В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх. Звичайно, це буде вкрай непросто. Конкуренція неймовірна. Близько 70 найкращих гімнастів світу змагатимуться за найвищі місця. Відчуваю, що знаходжусь у гарній формі. Максимально ефективно використаємо ці дні для адаптації та тренувань безпосередньо на олімпійській арені. Позитивний досвід виступів на ній, до речі, у нас вже є. В квітні тут ми успішно подолали олімпійську кваліфікацію і здобули командну ліцензію.  Вірю, що все буде добре і зараз», - відзначив наш гімнаст. 

Медіа