НОК та компанія Infopulse розробили мобільний додаток OlympicUA
28 Липня 2016 Поділитися
НОК та компанія Infopulse розробили мобільний додаток OlympicUA

Національний олімпійський комітет України спільно з компанією Infopulse розробили та запускають мобільний додаток OlympicUA для мобільних платформ Android та IOS.

Цей додаток дає чудову можливість спортивним шанувальникам дізнаватися найоперативніші олімпійські новини, зокрема і про перебування українських спортсменів на Іграх ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро та завжди бути в курсі олімпійського життя України.

Кожен, хто завантажить OlympicUA зможе отримувати гарячі новини та фото з олімпійського Ріо, миттєві Push-нотифікації про перемоги, розклад змагань, усю інформацію про українську збірну, ексклюзивний відео-контент та брати участь у безкоштовній лотереї.

Тож, підтримуйте українських Олімпійців – завантажуйте офіційний додаток OlympicUA! 

·         Завантажити Android-версію

·         Завантажити iOS-версію

Нагадаємо, офіційні хештегі Олімпійської збірної України: #UwinRio, #UkrNOC, #UkrOlympicTeam.

Додатково:

Із представництвами у 8 країнах Європи та Близького Сходу, Infopulse є однією з найбільших IT компаній в Україні. Надаючи довершені послуги з розробки ПЗ, управління інфраструктурою та інформаційної безпеки, Infopulse завоював репутацію надійного постачальника комплексних послуг для великих корпорацій та представників малого та середнього бізнесу по всьому світі.

Компанія Infopulse була заснована понад 25 років тому та невпинно зростала протягом останніх десяти років. Станом на 2016 р., маючи команду понад 1 300 висококласних ІТ-спеціалістів, Інфопульс постійно займає провідні позиції в рейтингу Найкращий роботодавець.

В основі бізнесу компанії лежить гасло – «Створення вартості, забезпечення досконалості!»

Вебсайт: www.infopulse.com

Facebook: https://www.facebook.com/InfopulseGlobal

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/8642

Медіа