Долучайтесь до всеукраїнського флешмобу «Бажаємо перемог!»у підтримку олімпійської збірної
26 Липня 2016 Поділитися
Долучайтесь до всеукраїнського флешмобу «Бажаємо перемог!»у підтримку олімпійської збірної

Під час проводів збірної команди України на Ігри XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, відбулась презентація спеціальної марки та конверту, які візьмуть участь у всеукраїнському флешмобі «Бажаємо перемог!»

Процедура спецпогашення була проведена на Софіївській площі за участю президента НОК Сергія Бубки, Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова і генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

З 23 липня марка введена в обіг тиражем 131 тис. примірників та вважається дійсною для оплати послуг з пересилання письмової кореспонденції.

Дизайн марки, конверту та штемпеля розробив Володимир Таран спільно з працівниками НОК України.

Всі бажаючі можуть долучитись до Всеукраїнського флешмобу «Бажаємо перемог!», який ініційований з метою підтримки наших спортсменів на Олімпійських іграх в Ріо.

Для цього потрібно написати листа або побажання будь-якому улюбленому атлету чи команді, вкласти все це в олімпійський конверт з наклеєною олімпійською маркою на надіслати на адресу Національного олімпійського комітету:

вул. Хорива , 39-41

м. Київ

04071

Також обов’язковою умовою є зазначення спеціального хештегу флешмобу #UWinRio.

Всі листи будуть передані особисто спортсменам, яким вони адресовані. Крім того, надіслані листи автоматично беруть участь у розіграші подарунків від Національного олімпійського комітету України та Укрпошти.

 

Підримайте наших олімпійців на їх шляху до Ріо!

 

 

Медіа