Юлія Прокопчук: «Маю олімпійську мрію, але скажу про неї після Ігор»
27 Липня 2016 Поділитися
Юлія Прокопчук: «Маю олімпійську мрію, але скажу про неї після Ігор»

До Ріо-де-Жанейро прибула друга група українських олімпійців, в складі якої і призерка чемпіонату світу, семиразова чемпіонка Європи зі стрибків у воду (10м) Юлія Прокопчук. По приїзду до Бразилії лідер української збірної розповіла прес-службі Національного олімпійського комітету про довгий шлях до Ріо, свій настрій та мрії на Олімпійських іграх.

 

«Переліт видався хоч і тривалим, але разом з тим і неважким. З нашими представниками інших видів спорту політ був веселим. Багато спілкувались, жартували. Втома, звичайно, є, але невеличка. Навіть спати не хочеться», - розповіла стрибунка у воду.

«В лютому на змаганнях Кубка світу ми вже виступали в Ріо-де-Жанейро. Тут відкритий басейн, це додає певних нюансів. Погода може внести корективи. Приїхали заздалегідь, щоб адаптуватися до всіх моментів, потренуватись в умовах максимально наближених до олімпійських змагань», - говорить спортсменка.

Для Юлії Прокопчук Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стануть вже третіми в її спортивній кар’єрі.

«Думаю зараз має бути психологічно легше. Першого разу був мандраж, в Олімпійському селищі багато твоїх суперників, зіркових спортсменів. Звичайно і зараз буде адреналін, хвилювання, але вірю, що буде легше справитись з цим. Маю олімпійську мрію, але скажу про неї після  Ігор», - зазначила спортсменка. 

Медіа