У Горішніх Плавнях піднято Олімпійський прапор
02 Серпня 2016 Поділитися
У Горішніх Плавнях піднято Олімпійський прапор

Відомий дитячий спортивно-оздоровчий центр на мить перетворився у містечко, в якому були проведені спортивні змагання та піднято прапор Національного олімпійського комітету України.

Урочистості були присвячені старту Іграм XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро.

Як і на головних змаганнях чотириріччя у «Горизонті», що в Горішніх Плавнях Полтавської області, одночасно були проведені змагання з декількох видів спорту – футболу, незвичного волейболу, бігу, стрибків у довжину з місця, настільного тенісу, дартсу та інших.

На урочистому відкритті було багато почесних гостей, серед них і майбутні олімпійці. Оплесками учасники урочистої церемонії зустріли чемпіонку Європи з боксу Ганну Охоту, чотириразового чемпіона України з боксу Євгена Павловського, багаторазових призерів чемпіонатів України з дзюдо Анастасію Мельник, з плавання Микиту Гупало, веслувальників на байдарках і каное Ярослава Ханчевського, Дмитра Шпака, Катерину Писаренко, Катерину Чебанюк.

Представниками минулого покоління спортсменів стали легендарний Олімпійський чемпіон та світовий рекордсмен у штовханні ядра Володимир Кисельов та срібний призер чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное Олексій Шпак.

«Дуже приємно бути у вашому місці, яке дало трьох із п’яти олімпійців від Полтавської області. Впевнений, що ми дочекаємось медаліста Олімпіади-2016», - відзначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної держаної адміністрації Олександр Буцький.

«Наші думки та побажання пов’язані з підтримкою наших земляків олімпійців, серед яких є реальні претенденти на нагороди. Якщо у Ріо буде легка вода, то нас можуть порадувати наші веслувальники. Чекаємо від них приємних сюрпризів», - звернувся до учасників змагань виконавчий директор міського відділення Національного олімпійського комітету України Микола Шишліков.

Також учасників урочистої церемонії привітали заступник міського голови міста Горішні Плавні Надія Угнічева, директор КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» Наталія Мартинович, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Віктор Подрезан. Але найбільш емоційним був виступ Олімпійського чемпіона Володимира Кисельова.

«Дорога на олімпійський п'єдестал відкрита кожному, - сказав Володимир Вікторович, - але врахуйте, що якщо ви вирішите всерйоз займатися спортом, то відпочивати вам доведеться тільки на цьому п'єдесталі. І коли ви з нього спускаєтеся, то вам доведеться знову йти прямо в спортивний зал. Спорт - це змагання, прагнення до все більш і більш високих результатів. Завжди будуть ті, хто захоче побити ваші рекорди. На моїх грудях - стрічка з медалями. Таких у мене дев'ять. Я бажаю вам, щоб у кожного з вас їх було по десять».

На церемонії нагородження були названі декілька десятків переможців та призерів змагань у «Горизонті», які отримали дипломи та подарунки.

Від міського відділення НОК України дитячий спортивно-оздоровчий центр отримав футбольні та баскетбольні м’ячі.

Медіа