На Херсонщині відбувся атомобільний пробіг з нагоди відкриття Олімпійських ігор
08 Серпня 2016 Поділитися
На Херсонщині відбувся атомобільний пробіг з нагоди відкриття Олімпійських ігор

Біля дошки пошани «Спортивна слава Херсонщини» відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та стягу Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

На зі змагання Херсонщина делегувала 8 атлетів, а тому дитячо-юнацькі спортклуби, фізкультурно-спортивні товариства, школярі та всі небайдужі мешканці Херсонщини зібралися, щоб підтримати наших спортсменів на Олімпіаді у Бразилії.

Та перед початком церемонії підняття прапорів, вулицями міста пройшов автомобільний пробіг з Державними Прапорами України та прапорами Національного олімпійського комітету України (від мікрорайону «Острів» через мікрорайони «Шуменський», «Таврійський» по Бериславському шосе, проспекту Ушакова, вулиці Перекопській до вулиці Миру).

Срібний призер Олімпійських ігор з веслування, заслужений майстер спорту Сергій Кірсанов урочисто передав прапор Національного олімпійського комітету учасникам автопробігу. Далі кортеж з понад 30 автомобілей, прикрашеними стягами вирушили вулицями міста.

Привітати й підтримати спортсменів Херсонщини завітали почесні гості заходу – голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, начальник управління молоді та спорту ОДА Юрій Семченко та в.о. голови відділення Національного олімпійського комітету України у Херсонській області Ігор Гарагуля, срібні призери Олімпійських ігор Сергій Кірсанов та Павло Гурковський.
 

Під час привітального слова очільник області Андрій Гордєєв сказав:

«Саме діти, які займаються спортом, визначають майбутнє нашої держави. Ми покладаємо на вас великі сподівання, адже за вами велике майбутнє. Шановні батьки, тренери й друзі, давайте разом підтримаємо наших спортсменів на Олімпіаді, щоб вони кожну мить відчували, що ми поряд і віримо у їх перемогу. Сподіваємося, що наші спортсмени з області докладуть максимум зусиль для того, щоб достойно і в чесній боротьбі позмагатися за найпрестижнішу спортивну нагороду світу – олімпійське золото».

На згадку про цей святковій день присутні отримали книги про Олімпійське Ріо та брелки з символікою НОК України.

 

Медіа