У Чернівцях на честь Ігор в Ріо-2016 підняли Олімпійський прапор
09 Серпня 2016 Поділитися
У Чернівцях на честь Ігор в Ріо-2016 підняли Олімпійський прапор

На честь офіційного відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади, на яких Буковину представляють 3 спортсменки, на Соборній площі у Чернівцях відбулось урочисте підняття Олімпійського та Державного прапорів.

Далі до присутніх звернулись перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька, голова обласного відділення НОК України, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко, який зачитав вітання від президента НОК України Сергія Бубки, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський. Пізніше до святкового дійства приєднався і голова обласної ради Іван Мунтян, який також передав найщиріші вітання нашим олімпійцям від депутатського корпусу і закликав активно вболівати за наших земляків, які захищають честь краю та держави в олімпійському Ріо-де-Жанейро.

Прапор України підняла титулована лучниця, учасниця Олімпіади-2012 Тетяна Дорохова, а Олімпійський прапор – рекордсмен України в естафеті 4х100м Еміль Ібрагімов.

Показові виступи розпочали юні баскетболісти. Разом з хлопцями свою майстерність демонструвала і Ліза Водовоз, яка є кандидатом до юнацької збірної України.

Далі показову програму продовжили представники «новоспеченого» олімпійського виду спорту – юні каратисти зі спортивного клубу «Лідер». До слова, у «Лідері» тепер два олімпійські види спорту, адже нещодавно там відкрили і секцію боротьби дзюдо.

Завершилось свято теж на приємній ноті. Юним присутнім вручили олімпійські подарунки від відділення НОК України у Чернівецькій області.

Медіа