На Тернопільщині піднято Олімпійський стяг
10 Серпня 2016 Поділитися
На Тернопільщині піднято Олімпійський стяг

Вже стало доброю традицією на Тернопільщині відзначати відкриття Олімпійських ігор підняттям прапора Національного олімпійського комітету України.

В парку ім. Т.Г.Шевченка відділення НОК України у Тернопільській області, міський центр фізичного здоров’я населення разом з дитячо-юнацькими спортивними школами та спортивними клубами організували спортивне свято.  

На Набережній Тернопільського ставу майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Іван Панасюк у супроводі спортсменів урочисто пронесли Олімпійський факел.

Після привітань під супровід Олімпійського гімну Олімпійський прапор підняли призер I Європейських ігор з боксу Віктор Петров, легкоатлет Іван Панасюк, майстер спорту України Міжнародного класу з волейболу Ангеліна Мірчева, Олімпійський чемпіон з футболу, Володимир Лютий.

Усіх присутніх привітав брат учасниці Ігор ХХХІ Олімпіад 2016 року в Ріо-де-Жанейро  Олени Кривицької - Роман Кривицький.

Свято завершилось спортивними естафетами під гаслом «Олімпійці вперед».

Переможці й призери, учасники змагань, отримали призи на згадку від відділення Національного олімпійського комітету України у Тернопільській області, обласного центру фізичного здоров’я населення» «Спорт для всіх». Багато чудових призів учасники отримали і від спонсорів заходу ТМ «Ласунка» видавництва «Школярик» та ТОВ «Медіспорт».

Медіа