У Черкасах замайорів олімпійський прапор
08 Серпня 2016 Поділитися
У Черкасах замайорів олімпійський прапор

З нагоди відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в Черкасах було піднято Олімпійський прапор.

Першим він замайорів біля обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради – спорткомплексу «Манеж».

Долучилися до церемонії перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

Після цього відбулося підняття прапору Національного олімпійського комітету України на щоглі біля Черкаської міської ради. В урочистостях взяли участь керівництво міста та області, відділення НОК України в Черкаській області, провідні спортсмени та жителі міста. Міський голова Анатолій Бондаренко привітав присутніх зі святом та відкриттям Олімпіади і побажав олімпійцям Черкащини достойно представити нашу країну.

Честь підняти олімпійський прапор в місті Черкаси випала Олімпійському чемпіону Андрію Хімічу та учасниці Олімпіади Дар’ї Шаріповій.

«Вітаю зі святковою подією відкриття Олімпіади в Ріо. Приємно, що й представники Черкащини потрапили до складу національної збірної. Бажаємо їм виступити на межі людських можливостей. Герої спорту – це такі самі Герої України, як і ті, хто захищає цілісність нашої країни. На них покладено не меншу відповідальність», − наголосив голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда.

За підтримки відділення НОК України у Черкаській області у всіх районах Черкаської області цього дня також підняли олімпійські прапори.

Медіа