Юрій Чебан: «Це перемога над перемогами!»
18 Серпня 2016 Поділитися
Юрій Чебан: «Це перемога над перемогами!»

Дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан одразу після свого тріумфального виступу на Іграх-2016 поділився з прес-службою Національного олімпійського комітету України своїми враженнями та емоціями:

«Мабуть цій медалі я радий навіть більше, ніж попереднім. Ця - одна з найяскравіших в моїй кар'єрі перемог - затьмарила всі мої попередні тріумфи. Це перемога над перемогами», - зізнається наш чемпіон.

Він розповів й про сам фінальний заїзд: «Я був сконцентрований. Йшов по восьмій доріжці й тільки боковим зором бачив Дем'яненка, який йшов по 7-й – намагався не відволікатися. Не потрібно крутити головою, можна збитися. Краще відпрацювати від початку до кінця те, що було напрацьовано - це й приносить плоди».

«Я питав організаторів, чи можна, щоб мій тренер В'ячеслав Сорокін вийшов зі мною на п'єдестал, але знаю, що за регламентом це неможливо. Я б хотів, щоб його теж побачили, тому що тренери завжди залишаються в тіні своїх учнів. Я хотів, щоб всі знали, які люди тренують та готують спортивні таланти України», - відзначив Юрій.

Наш досвідчений та талановитий каноїст сказав й про свої плани на майбутнє: «Ця Олімпіада така зворушлива для мене, що вона остання в моєму житті і я хотів закінчити кар'єру саме на такій мажорній ноті. Хочу подякувати всім тим, хто вірив в мене та підтримував. Ця підтримка завжди мотивує та змушує утримуватися на високих позиціях!».

Юрій Чебан також зізнався, що дизайн чудового патріотичного човна йому допомогла розробити його дівчина Катерина, а втілити у життя цю ідею допоміг директор польської компанії «Пластекс» Річард Серюга.

Медіа