Дмитро Янчук та Тарас Міщук: «Це – вершина нашої кар’єри, яка тільки починається»
20 Серпня 2016 Поділитися
Дмитро Янчук та Тарас Міщук: «Це – вершина нашої кар’єри, яка тільки починається»

Наші новоспечені бронзові призери з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук та Тарас Міщук прокоментували свій виступ прес-службі Національного олімпійського комітету України:

«Сьогодні був сильний зустрічний вітер, ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика була звичайна - додавати на другій половині дистанції», - кажуть хлопці.

Спортсмени додають: «Медаллю задоволені, не дарма проробили таку велику роботу. Юра Чебан надихнув нас своєю перемогою, хочеться повторювати його досягнення. Юра став нашим головним мотиватором. Це наша перша Олімпіада, дуже складним моментом було зібратися проти таких іменитих суперників і гарно виступити».

«Ми тут з 5 серпня й кожен раз, коли думали про самі змагання, з'являлося дуже велике хвилювання. А Юра нас так надихнув, що хвилювання зникло. Вийшли і в попередніх змаганнях, і сьогодні в бойовому настрої - зробили свою справу. Звичайно, ми мріяли про медаль, як кожний спортсмен. Був надзвичайно складний відбір. Всі суперники сильні і кожен мріє про медаль. Це – вершина нашої кар'єри, яка тільки починається. Ми дуже задоволені, неймовірна кількість емоцій!», - зізнаються вони.

Медіа