У «Борисполі» зустріли Олімпійського чемпіона та срібного призера Ігор-2016 Олега Верняєва
21 Серпня 2016 Поділитися

Під гімн України, музичний супровід військового оркестру, з іменною футболкою та бризками шампанського, країна зустрічала свого першого Олімпійського чемпіона Ігор XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро зі спортивної гімнастики Олега Верняєва.

Він зумів піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу у вправі на брусах та посів друге місце у гімнастичному багатоборстві.

Зустріти чемпіона прийшли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники Національного олімпійського комітету, Збройних Сил України, численні друзі й вболівальники, представники мас-медіа та батьки Олега – Юрій та Тетяна Верняєви.

«Не очікував на такий теплий прийом, перше, що хочеться зробити, виспатись», - поділився своїми враженнями медаліст Ігор.

Його наставник та головний тренер збірної команди України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський подякував усім, що вболівали. «Дійсно відчувалась підтримка кожного українця, ми робили все для нашої рідної неньки».

У свою чергу Олег Верняєв додав: «Такої кількості дзвінків та смс я ніколи не отримував. Мій телефон два дні не замовкав».

Друзі спортсмена подарували йому іменну футболку та скупали чемпіона й призера Ігор у бризках шампанського.

Медіа