Українці взяли участь в Онкоолімпіаді
25 Серпня 2016 Поділитися
Українці взяли участь в Онкоолімпіаді

З 18 по 21 серпня в столиці Польщі відбулася VI Онкоолімпіада, в якій взяли участь юні українці. Захід було організовано Фондом «Здійснених мрій» (Fundacja Spelnionych Marzen) під патронатом дружини президента Республіки Польща Агата Дуда-Корнхаузер.

Національний олімпійський комітет України, який протягом багатьох років співпрацює з дитячим відділенням Інституту раку, надав комплект спортивного екіпірування для юних українських чемпіонів.

У церемонії відкриття, символічному запаленні вогню та підняттю прапору взяли участь керівники Міністерства здоров'я РП, Міністерства спорту і туризму РП, мерії Варшави, представники дипломатичного корпусу та спонсорів.

Юних учасників, які подолали страшну хворобу рак, з України, Словаччини, Румунії, Литовської Республіки та усіх регіонів Польщі гостинно приймала Варшавська Академія фізичного виховання.

12 спортсменів з України, які приїхали за сприяння Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб», взяли участь у змаганнях з плавання, бадмінтону, настільного тенісу, легкої атлетики, стрільби з лука та футболу. У складі української делегації була представниця НОК України Вікторія Веселова.

Українська команда здобула 4 золоті медалі, 7 срібних, 7 бронзових, кубок за участь у футбольному турнірі, пам'ятні дипломи.

Вірити в себе і не боятися, пробувати, навіть коли не вдається, не закриватися в собі і радіти успіхам інших, формувати дух перемоги і самостійність – це і є Онкоолімпіада.

Україну було офіційно запрошено головним організатором заходу – Фондом здійснених мрій взяти участь у черговій VIІ Онкоолімпіаді, яка відбудеться через 2 роки у Польщі.

Медіа