Богдан Бондаренко прилетів в Україну
26 Серпня 2016 Поділитися
Богдан Бондаренко прилетів в Україну

Останній український медаліст Ігор XXXI Олімпіади 2016 року Богдан Бондаренко разом зі своїм тренером та батьком Віктором Бондаренком приземлились на рідній землі.

Бронзового призера Олімпійських ігор радо зустрічали представники Національного олімпійського комітету України, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», тренерський штаб легкоатлетичної збірної і засоби-масової інформації.

Після теплих слів привітань всіх цікавило здоров’я нашого легкоатлета, адже у Ріо-де-Жанейро він виступав з температурою та хворобою.

«Звісно трохи краще, зараз першим ділом буду лікуватись і відновлюватись, адже ще маю виступати у фіналі «Діамантової ліги». Якби мені за 10 днів до мого старту в Ріо сказали, що в мене буде бронзова нагорода, я б засмутився, але щасливий, що у такому стані все ж таки зумів здобути медаль. Дійсно, ця бронза у мене як платина».

На запитання журналістів, що зараз найбільше хочеться атлету, Богдан відповів: «Українського борщу, перед відльотом додому у Харків, спробую знайти його в аеропорту «Бориспіль».

Після роздачі автографів своїм вболівальникам та зроблених селфі, світова зірка легкої атлетики полетів до Харкова, у якому не був цілий місяць.

Медіа