Бронзовому призеру Ігор-2016 Дмитру Янчуку та учасникам Олімпійських ігор вручені ключі від квартир
29 Серпня 2016 Поділитися
Бронзовому призеру Ігор-2016 Дмитру Янчуку та учасникам Олімпійських ігор вручені ключі від квартир

26 серпня у місті Горішні Плавні, що на Полтавщині, відбулась урочиста зустріч спортсменів-учасників Олімпійських ігор 2016 року: бронзового призера Ігор XXXI Олімпіади з веслування на каное Дмитра Янчука; учасників Ігор Павла Алтухова (веслування на каное), Івана Іванова (триатлон) та заслуженого тренера України, наставника Дмитра Янчука – Миколи Мацапури.

Юні спортсмени міста на знак пошани  утворили живий коридор по якому пройшли олімпійці.
 

У церемонії вшанування взяли участь міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, перший заступник голови Полтавської ОДА, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, голова відділення НОК України в Горішніх Плавнях Віктор Лотоус, голова відділення Національного олімпійського комітету у Полтавські області Олександр Удовіченко та його заступник, Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Володимир Кисельов, виконавчий директор відділення НОК України в місті Горішні Плавні Микола Шишліков, керівники та вихованці ДЮСШ міста, вболівальники, ЗМІ.

Міський голова Дмитро Биков привітав олімпійців із завершенням Олімпіади. Він побажав спортсменам міцного здоров’я, невичерпної енергії, спортивної вдачі та успіхів у наступному олімпійському циклі. Очільник міста вручив олімпійцям подяки Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, ключі від квартир та грошові премії у розмірі 100 тисяч гривень.

Передав гарячі вітання олімпійцям народний депутат України Костянтин Жеваго, подякувавши спортсменам за боротьбу на Олімпійських іграх та здобуту нагороду, побажав подальших високих результатів, життєвої наснаги, щастя і міцного здоров’я.

Завершився захід концертною програмою, яку підготували колективи Палацу культури та творчості міста Горішні Плавні.

Медіа