У Києві вшанували олімпійців
31 Серпня 2016 Поділитися

В приміщенні Київської міської державної адміністрації урочисто привітали олімпійців столиці та їх тренерів, які представляли країну на Іграх ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

В заході взяли участь голова Київської міської державної адміністрації, віце-президент НОК Віталій Кличко, його заступник Ганна Старостенко, президент НОК Сергій Бубка, перший заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул, олімпійці, які представляли Київ і посіли 1-6 місця, а також їх тренери, керівники спортивних шкіл та організацій столиці.

Мер Києва Віталій Кличко вручив нагороди та відзнаки Київського міського голови киянам-олімпійцям, які вибороли медалі на Іграх у Ріо-де-Жанейро, та їх тренерам, і відзначив, що вони отримають від столичної влади квартири, земельні ділянки і грошові премії. Він зазначив, що для спортсменів дуже важлива мотивація для досягнення перемог, тому столична влада вирішила відзначити переможців-олімпійців. «Кожен спортсмен, який виборов з 1 по 6 місце, та їх тренери отримають грошову винагороду. Крім того, ми ухвалили рішення про поліпшення житлових умов спортсменам та тренерам, а також виділимо земельні ділянки. Служби КМДА вже отримали від мене відповідні доручення. Найближчим часом я буду радий вручити ордери на квартири і документи на земельні ділянки», - запевнив Київський міський голова.

За золоту медаль столичні олімпійці отримають 120 тис. грн, за срібну - 100 тис. грн, за бронзову - 80 тис. грн. Тренери отримають премії в розмірі 50% від нагород спортсменів. «Ми ухвалили рішення виділити три однокімнатних квартири для Анни Різатдінової, Олени Вороніної і В'ячеслава Лаврухіна – тренера Ігоря Радівілова, одну двокімнатну квартиру для Артура Дзігасова (тренера Жана Беленюка) і три земельних ділянки - Олегу Верняєву, Жану Беленюку і Павлу Тимощенку», - повідомив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що столична влада і надалі приділятиме належну увагу розвитку фізичної культури і спорту, розвитку спортивної інфраструктури та пропаганді здорового способу життя.

«Ми пишаємось нашими олімпійцями і переконані, що саме видатні спортсмени, яскраві особистості повинні бути для молоді прикладами для наслідування. Велика вдячність усім тренерам, хто вклав усі сили, знання, досвід, душу та серце у ці високі досягнення», - наголосив у своєму виступі головний олімпієць країни Сергій Бубка.

Президент НОК від імені Олімпійської родини висловив слова глибокої вдячності Віталію Кличку за підтримку спорту і олімпійців, вручивши йому пам'ятну олімпійську відзнаку: «Ви як ніхто інший на своєму прикладі знаєте, наскільки важко досягати вершин у спорті і виборювати престижні нагороди. Дуже приємно, що Ви активно підтримуєте розвиток спорту в Києві. Впевнений, що ми об'єднаємо зусилля і працюватимемо разом задля виховання здорової нації, розбудови належної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом», - відзначив Сергій Бубка.
 

Медіа