Сергій Бубка взяв участь у нагородженні переможців забігу INTERSPORT UKRAINE RUN 2016
10 Вересня 2016 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у нагородженні переможців забігу INTERSPORT UKRAINE RUN 2016

10 вересня, в День фізичної культури та спорту в Україні, другий рік поспіль за ініціативи компанії «Епіцентр» та за підтримки Федерації легкої атлетики м. Києва, м. Хмельницького та Міністерства молоді та спорту України відбувся забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016.

Цього року забіг проходив у двох містах України: в Києві та Хмельницькому.

На учасників очікували індивідуальні забіги на 2, 5 та 10 км, командний (4 особи х 5 км), шкільний забіг на 1 км та студентська естафета (5 студентів х 4 км, тільки у Хмельницькому).

В рамках події у Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики (біг по шосе 10 км).

Грошові винагороди і цінні подарунки отримали понад 300 фінішерів, а загальний призовий фонд забігу дійсно вражаючий - більше 500.000 грн.

Президент Національного олімпійського комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав учасників змагань та взяв участь у нагородженні його переможців.

«Приємно, що вже за доброю традицією центральна площа української столиці перетворюється на спортивний майданчик. В забігу «Intersport Ukraine Run 2016» кожен має чудову можливість відчути справжній драйв та позитивні емоції спортивного випробування. Сьогоднішній забіг зібрав як професіоналів, так і аматорів різних вікових категорій. Це яскраве свідчення того, що з кожним роком шанувальників фізичної культури, активного способу життя в нашій країні стає все більше. Саме заняття фізичною культурою допомагає бути зібраним, цілеспрямованим та сильним», - наголосив Сергій Бубка.

Президент НОК висловив вдячність компанії «Епіцентр», особисто Олександру Володимировичу Герезі та Галині Федорівні Герезі за чудову соціальну ініціативу – проведення забігу «Intersport Ukraine Run 2016», вручивши пам'ятний олімпійський сувенір. 

Медіа