В столиці вшанували олімпійців-динамівців
10 Вересня 2016 Поділитися
В столиці вшанували олімпійців-динамівців

Сьогодні фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» урочисто вшановувало своїх атлетів, які посіли високі місця на Іграх ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, та їх тренерів.

В урочистостях взяли участь Міністр внутрішніх справ України, голова ФСТ «Динамо» Арсен Аваков, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, перший заступник голови ФСТ «Динамо», член Виконкому НОК Віктор Корж, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник голови Комітету Верховної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович.

Відзначимо, що серед 206 українських спортсменів на Іграх-2016 виступало 102 представника ФСТ «Динамо». З-поміж 11 здобутих олімпійських медалей – 7 на рахунку «динамівців». Срібними призерами стали стрілок Сергій Куліш, п'ятиборець Павло Тимощенко, фехтувальниці Ольга Харлан і Аліна Комащук, бронзові медалі в активі каноїста Дмитра Янчука, шаблістки Ольги Харлан, легкоатлета Богдана Бондаренка і художньої гімнастки Анни Різатдінової.

Олімпійцям та їх тренерам були вручені грошові винагороди.

"В усі часи традиційно «динамівці» посідають провідне місце в збірних командах України. За роки Незалежності "динамівцями" здобуто 72 олімпійські нагороди. Приємно, що ці традиції продовжились і в Ріо-де-Жанейро», - сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни висловив щирі слова вдячності Арсену Авакову, Міністерству внутрішніх справ і керівництву ФСТ «Динамо» за продуктивну та ефективну роботу й сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, підготовці наших чемпіонів, побажавши динамівцям нових успіхів, а товариству - подальшого розвитку та процвітання.

На знак вдячності за підтримку спорту Сергій Бубка вручив Арсену Авакову пам'ятний олімпійський сувенір.  

Медіа