В столиці вшанували армійських спортсменів
14 Вересня 2016 Поділитися
В столиці вшанували армійських спортсменів

Сьогодні в Києві відбулося вшанування спортсменів Збройних Сил України, які продемонстрували високі результати на Іграх ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро.

В урочистому заході взяли участь віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, ветерани армійського спорту та уславлені спортсмени-армійці, які представляли нашу країну на Іграх-2016. 

«Наші військові спортсмени за роки існування Збройний Сил України зробили вагомий внесок у розвиток олімпійського руху та в історію вітчизняного спорту. Дуже приємно, що ці гарні традиції були продовжені та примножені в Ріо-2016! Українські армійці принесли до скарбнички збірної 6 олімпійських нагород, 2 з яких – найвищого ґатунку», - відзначив на зустрічі Володимир Бринзак.

Нагадаємо, серед медалістів-армійців Ігор-2016: Олімпійські чемпіони – каноїст Юрій Чебан та гімнаст Олег Верняєв, на рахунку якого й «срібло»; срібні призери – борець Жан Беленюк, стрілок Сергій Куліш, шаблістки Олена Кравацька, Аліна Комащук та Олена Вороніна.

«Ми пишаємось нашими олімпійцями і переконані, що саме видатні спортсмени, яскраві особистості повинні бути для молоді прикладами для наслідування. Велика вдячність усім тренерам, лікарям, масажистам, фахівцям, всім, хто віддав усі сили, знання, досвід, душу та серце заради цих високих досягнень», - додав віце-президент НОК.

Володимир Бринзак також подякував Міністерству оборони України за постійну підтримку українського спорту, вручивши пану Руснаку цінну ексклюзивну статуетку з символікою Ріо-2016 та керівникам Міністерства - подяки НОК.

Міністерство оборони України вручило медаль «За сприяння Збройним Силам України» головному спеціалісту Управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України Вікторії Веселовій.

Від імені олімпійців виступив дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан, подякувавши усім за підтримку та відзначивши готовність українських спортсменів до нових звершень та перемог.
 

Медіа