На Миколаївщині переконані, що «Спорт — це стиль життя»
19 Вересня 2016 Поділитися
На Миколаївщині переконані, що  «Спорт — це стиль життя»

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №51 відбулося спортивне свято «Спорт — це стиль життя», присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Захід відбувся завдяки тісній співпраці обласного благодійного фонду «Індиго», Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва та комісії «Жінки та спорт» Національного олімпійського комітету України.

Це вже друга зустріч з юними спортсменами, адже минулого року такий спортивний фестиваль вже проходив у ООШ №51.

Господар свята — директор школи Євген Масюта оголосив про відкриття Олімпійського тижня та повідомив, що нині школа має особливий привід для того, щоб пишатись, адже її колишній учень Ігор Цвєтов виграв золоту медаль Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, встановивши паралімпійський та особистий рекорд.

Вітали учасників та вручали подарунки школі гості: призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Інга Бабакова, голова комісії «Жінки та спорт» НОК України; голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго», член комісії «Спорт та навколишнє середовище» НОК України Ольга Криницька; президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області, директор МСДЮШОР з легкої атлетики Анатолій Бугайов.

У спортивних естафетах взяли участь учні 8-9-х класів, які продемонстрували надзвичайну спритність, швидкість та були націлені на перемогу.

Вікторина виявила глибокі знання дітей з історії Олімпійських ігор і спорту в цілому. Всі учасники змагань та переможці вікторини були нагороджені дипломами й отримали подарунки від організаторів заходу.

На завершення заходу всіх чекав приємний сюрприз — танець у виконанні учнів ООШ №51.
 

 

Останнє в медіа