Урок з присмаком олімпійських перемог
19 Вересня 2016 Поділитися
Урок з присмаком олімпійських перемог

Ігри XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро не залишили байдужими нікого ні в країні, ні в маленькому містечку Горішні Плавні.

Окрім перемог олімпійців, одна медаль бронза - є особливою, адже здобута вона їхнім земляком Дмитром Янчуком разом з Тарасом Міщуком у веслуванні на байдарках і каное

Пригадати усі перемоги спортсменів у Ріо вирішили у СЗОШ № 5 ім. Л.І.Бугаєвської під час Олімпійського уроку. Його урочисто відкрили директор школи Алла Тузікова та виконавчий директор міського відділення Національного олімпійського комітету Микола Шишліков. У заході взяли участь учні 5, 6, 7-х класів.

Ведучі познайомили глядачів з історією Олімпійських ігор і провели захоплюючу вікторину присвячену найголовнішим стартам чотириріччя.

Учні в залі активно відповідали на запитання, показуючи хороші знання, які вони отримали.

На Олімпійський урок до школярів завітали тренер викладач дитячо-юнацької спортивної школи № 3, майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Максим Апшай, тренер викладач дитячо-юнацької спортивної школи № 3, президент федерації з вітрильного спорту Полтавської області Віталій Васильєв, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 3 МСМК з веслування на байдарках та каное: багаторазовий Чемпіон України, чемпіон Європи, фіналіст чемпіонату світу Олександр Сівков і призери чемпіонатів України й Полтавської області Даниїл Денисенко і Артур Костенко.

Гості виступили із вітальним словом, закликаючи учнів активніше залучатися до занять спортом, адже це і цікаве дозвілля, і здоров’я, і майбутні перемоги.

Учні в залі задавали багато запитань спортсменам й тренерам. Адже у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати багато зусиль для здійснення своєї мрії.

 

Медіа