Найкращі спортсмени Харківщини Отримали медалі та грошові винагороди
11 Жовтня 2016 Поділитися
Найкращі спортсмени Харківщини  Отримали медалі та грошові винагороди

Виконуюча обов’яжи голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь у святі, організованому для учасників Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Відкриваючи урочистий прийом для олімпійців Юлія Світлична привітала спортсменів з їх досягненнями від імені глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна, зазначивши, що у Харківській області - славна олімпійська історія, яка почалася ще в 1952 році, коли зійшла зірка легендарного Марії Гороховської. З цього часу прапори на честь перемоги харків'ян піднімалися десятки разів.

Керівник області побажала головним героям урочистості нових успіхів і досягнень, зазначивши, що харківські спортсмени не раз доводили на світових аренах свою високу майстерність і спортивну волю.

«Сьогодні мені випала величезна честь зустрітися з вами, з мужніми людьми, які зробили все для того, щоб прославити країну і показати свої досягнення. Незалежно від того, яке місце ви посіли, як ви виступили, ви все одно залишаєтеся для нас найріднішими і найкращими», - зазначила Юлія Світлична.

Керівник області також нагадала, що на цих Олімпійських іграх Харківщину представляла найпотужніша за всю історію регіону команда - 29 спортсменів.

В рамках зустрічі Юлія Світлична вручила спортсменам і тренерам нагороди від Президента України Петра Порошенка - ювілейні медалі «25 років незалежності України», а також грошові винагороди від облдержадміністрації - за перемоги і призові місця на чемпіонатах світу та Європи.

Керівник Харківської ОДА повідомила, що ініціює присвоєння двом головним тріумфаторам Олімпіади і Паралімпіади - Богдану Бондаренко і Максиму Кріпаку звань «Почесний громадянин Харківської області».

«Я впевнена, що обласна рада підтримає дві ці кандидатури. Це золоті імена, які можна вписати в історію нашої області», - сказала Юлія Світлична.

Вона підкреслила, що в регіоні приділяється велика увага розвитку спорту. Прийнято відповідні обласні програми, які дозволяють стимулювати спортсменів фінансово і зміцнювати матеріально-технічну базу спортивних установ.

«Безумовно, дуже важливо і особисте спілкування. Ми зі спортсменами не просто працюємо - ми з ними дружимо», - сказала Юлія Світлична.

Головний тренер збірної України з синхронного плавання Світлана Саідова зазначила, що спортсмени відчувають підтримку обласної влади.

«За рік перед Олімпіадою Ігор Райнін координував олімпійців, будучи головою обласного відділення Національного олімпійського комітету. Це ні для кого не секрет, і кожен тренер говорить про це. Нашим куратором була Юлія Олександрівна, їй величезне спасибі. Ми її любимо всім серцем. Це здорово, коли люди так сприяють розвитку нашої області», - акцентувала Світлана Саидова.

Під час заходу харківські учасники Олімпіади в Ріо-де-Жанейро вручили Юлії Світличної прапор Харківської області.

«Сьогодні прекрасний вечір. І хочеться, щоб такі зустрічі проходили частіше, тому що спортсмени завантажені тренуваннями з ранку до ночі, ми весь час - у спортивних костюмах, а тут ми себе почуваємо, як попелюшки на балу, - зізналася заслужений майстер спорту з синхронного плавання Анна Волошина. - Красиві сукні, підбори, живе спілкування з нашими колегами та тренерами. Це просто приголомшливо. Спасибі Харківській облдержадміністрації за цю прекрасну можливість!»
 

Медіа