«Вперед, на Олімп!» з новою порцією олімпійських новин
13 Жовтня 2016 Поділитися
«Вперед, на Олімп!» з новою порцією олімпійських новин

Програма «Вперед, на Олімп!», що виходить за підтримки Національного олімпійського комітету України, приготувала для телеглядачів й любителів спорту нову порцію цікавих олімпійських новин.

В суботу ви побачите урочисту зустріч Президента України Петра Порошенка з олімпійцями та паралімпійцями та станете свідками, як Ганна Різатдінова в Олімпійському домі отримала свою нагороду найкращої спортсменки місяця в України.

Разом завітаємо  до села Германівка, що на Київщині, де за участі видатних українських спортсменів пройшов олімпійський урок.
Також в програмі головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики  Геннадій Сартинський та бронзовий призер Ігор-2012 в Лондоні Ігор Радівілов поділяться спогадами про Олімпійські ігри та планами на майбутнє.

Отже, запрошуємо до перегляду програми «Вперед, на Олімп!» в суботу о 23:20 на телеканалі «Ера».

Любителі спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, зможуть це зробити в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК  https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа