Україна визначилась з Молодим послом на зимовий Олімпійський фестиваль-2017
17 Жовтня 2016 Поділитися
Україна визначилась з Молодим послом  на зимовий Олімпійський фестиваль-2017

Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК) нещодавно оголосили про запуск пілотного освітнього проекту, мета якого - зміцнення олімпійських цінностей відповідно до Олімпійської стратегії-2020, дорожньої карти для майбутнього розвитку олімпійського руху.

Проект буде реалізований в два етапи. Кожен Національний олімпійський комітет обирає Молодого посла, який отримуватиме освіту через мережу Інтернет з культурної спадщини ЄОК.

До слова, проект «Молодий посол» починаючи з 2010 року успішно реалізується Міжнародним Олімпійським Комітетом під час кожних Юнацький Олімпійських ігор.

Першим амбасадором XIII зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2017 року в Ерзурумі (Туреччина) нашої команди стане майстер спорту міжнародного класу, фіналіст Олімпійських ігор в Пекіні, призер Всесвітньої Універсіади з художньої гімнастики, Молодий посол II зимових ЮОІ в Ліллехаммері Віра Передерій.

З 8 грудня розпочнеться віртуальна освіта амбасадорів, яка проходитиме за безпосередньої участі Комісії ЄОК «Олімпійська культура і спадщина» і Комісії атлетів ЄОК.

Після здобутих знань юні посли передаватимуть їх спортсменам, які братимуть участь у ЄЮОФ, тим самим допомагаючи атлетам краще адаптуватись в олімпійському просторі.

Медіа