Відзначено переможців «Динаміади-2016»
21 Жовтня 2016 Поділитися
Відзначено  переможців  «Динаміади-2016»

В олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з практичної стрільби та рукопашного бою і закриття комплексних змагань з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада-2016», що проводиться за підтримки Національного олімпійського комітету, серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України.

У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України, радник Міністра внутрішніх справ України, член Виконкому Національного олімпійського комітету України Віктор Корж, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, Командувач Нацгвардії України Юрій Аллеров, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький, заступник начальника Управління Державної охорони України Олександр Іванчук.

20 жовтня відбувся завершальний етап традиційної щорічної «Динаміади» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. Змагання проходили на базі Олімпійського навчального центру «Конча-Заспа» (рукопашний бій) та в стрілецькому тирі Центру службово-прикладних видів спорту Київської міської організації ФСТ «Динамо» України (практична стрільба).

Загалом протягом поточного року чемпіонати за програмою «Динаміада – 2016» відбулись: в Одесі – з боротьби самбо та легкої атлетики (кросу) та у Львові – з поліатлону і гирьового спорту.

Переможцем змагань в загальнокомандному заліку стала Національна гвардія України, друге місце посіла команда Державної прикордонної служби України, на третьому місці – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У змаганнях взяли участь команди Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України, Національної гвардії України та Національної поліції України.

Медіа