«Вперед, на Олімп!» з юними та успішними легкоатлетками
27 Жовтня 2016 Поділитися
«Вперед, на Олімп!» з юними та успішними легкоатлетками

В суботу, 29 жовтня, в ефірі телеканалу «Ера» за підтримки Національного олімпійського комітету України вийде черговий випуск програми «Вперед, на Олімп!».

В новому випуску героїнями програми стануть талановиті та успішні представниці «Королеви спорту», стрибунки у висоту Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Дівчата поділяться враженнями та спогадами про свій дебют на Олімпійських іграх в бразильському Ріо-де-Жанейро та розкажуть про рецепт міцної дружби.

Також в програмі ви побачите, як в Мінську за участю української делегації на чолі з президентом НОК Сергієм Бубкою відбулася 45-я Генеральна асамблея Європейських Олімпійських Комітетів та які важливі рішення були на ній прийняті.

Отже, запрошуємо до перегляду програми «Вперед, на Олімп!» в суботу о 23:20 на телеканалі «Ера».

Любителі спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, матимуть нагоду побачити її в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа