Сокальська дитячо-юнацька спортивна школа «Соколяни» відсвяткувала своє 50-річчя
02 Листопада 2016 Поділитися
Сокальська дитячо-юнацька спортивна школа «Соколяни» відсвяткувала своє 50-річчя

З нагоди 50-річчя від дня заснування Сокальської ДЮСШ «Соколяни» у спортивному залі цієї школи зібралися учні, випускники, батьки, гості.

Вже традиційно о. Ярослав Валюх посвятив новачків, які у цьому навчальному році переступили поріг спортивної школи, благословивши їх на високі спортивні здобутки. Відтак було зачитано наказ про зарахування їх до ДЮСШ.

Урочиста академія продовжилася в актовому залі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей», де директор спортивної школи Роман Плетінка розповів про історію школи та її здобутки за півстолітній період.

Учасників святкового дійства вітали міський голова Сокаля, свого часу також вихованець ДЮСШ Вадим Кондратюк, який вручив грошову допомогу для покращення матеріально-технічної бази школи, головний спеціаліст відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Леся Ковалишин, котра відзначила про особливу увагу розвитку здорових та спортивних школярів, здобутками котрих гордиться увесь район. З найщирішими привітаннями з нагоди ювілею до присутніх звернулися й інші вихованці школи, зокрема, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яна Копейка, котра також вручила грошовий сертифікат від голови Сокальської райдержадміністрації, директор міського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Ярослав Тарасюк. Згадували роки, коли вони навчалися у школі, і те, що згодом спорт став справою їхнього життя.

Президент обласної федерації волейболу Володимир Левків долучився до  привітань і зазначив, що волейболісти Сокальщини є лідерами Львівщини у цьому виді спорту. Також привітала присутніх на святі вихованка відділення легкої атлетики відома українська легкоатлетка Оксана Райта (тренер Олена Кретів).

Кращі тренери дитячо-юнацької спортивної школи отримали грамоти від Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, Сокальської районної ради. А дирекція школи нагородила кращих працівників, ветеранів цього навчального закладу.

На завершення відбувся чудовий концерт, який підготували вихованці Сокальського будинку дитячо-юнацької творчості, ведучою якого була його директор Марія Поліщук.

 

Медіа