У Львові завершився ХХІ традиційний турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016»
02 Листопада 2016 Поділитися
У Львові завершився ХХІ традиційний турнір з дзюдо  «LVIV JUDO OPEN 2016»

Вже традиційно наприкінці жовтня в манежі навчально-спортивної бази Міністерства оборони України у Львові відбувся ХХІ турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN CUP 2016» – наймасовіший турнір з дзюдо національного рівня.

Участь у цьогорічному турнірі взяли участь 648 спортсменів різних вікових груп з 20 регіонів України (46 команд), з-поміж яких також були представники Донецької та Луганської областей. Вперше учасниками змагань були представники спортивних клубів з Республіки Білорусь.

Цьогоріч за перебігом турніру можна було слідкувати звідусіль, оскільки його трансляція відбувалася в режимі он-лайн.

Зі словами привітань до учасників турніру під час урочистого відкриття звернулися народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту Верховної Ради України Микола Величкович, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода, учасник АТО, викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного майор Микола Данилюк, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, співзасновник турніру, керуючий партнер видавництва «Світ дитини» Роксолана Лемик, начальник відділу зв'язків з громадськістю ТОВ "Корпорація КРТ" Василь Ганіткевич.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, перший заступник голови відлуння НОК України у Львівській області Юрій Майборода з нагоди відзначення всесвітнього дня дзюдо вручив почесні відзнаки старшому тренеру-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Богатир» Тетяні Гавриловій (Львів) та секретареві Федерації дзюдо України Наталії Рєдькіній (Київ).

Організаторами ХХІ відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016» виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради, львівська дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області, видавництва «Світ дитини», обласних організацій ФСТ «Динамо», «Колос», ТзОВ "АРІЯ МОТОРС". Генеральну партнерську підтримку надали ТМ «Лімо» та компанія КРТ.

Роботу суддівського корпусу змагань очолили Заслужений тренер України, суддя національної категорії, головний арбітр змагань  Олександр Бавшин (м. Львів) та старший тренер збірної команди Львівської області, суддя національної категорії, головний секретар змагань Тетяна Гаврилова (м. Львів).

Особливу увагу організатори «LVIV JUDO OPEN» приділили змаганням в дитячих категоріях, адже турбота про молоде покоління і плекання любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки майбутніми спортсменами, а і просто здоровими, успішним людьми. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп були вручені пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

Оригінальні призи, кубки та медалі, завойовані переможцями і призерами в 49-ти вагових категоріях у трьох вікових групах у юнаків і двох у дівчат роз'їхалися практично про всій країні, а їхні власники ще довго ділитимуться яскравими враженнями від масштабного свята дзюдо в одному з найкрасивіших міст України.

В загальнокомандному заліку перше місце виборола збірна Львівської області, друге дзюдоїсти столиці України Києва, третє місце розподілили між собою команди Волинської та Хмельницької областей.

Медіа