В Києві відбувся позачерговий з’їзд фізкультурно-спортивного товариства «Колос»
04 Листопада 2016 Поділитися
 В Києві відбувся позачерговий з’їзд  фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

За участю Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та виконавчого директора НОК, члена Президії Центральної Ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Наталії Коваленко в Києві відбувся Х позачерговий з’їзд ВФСТ «Колос». В рамках форуму були підведені підсумки діяльності товариства в 2015-2016 роках, обговорені зміни до Статуту та складу Центральної ради.

На з’їзді також було розглянуто та затверджено  презентацію Програми розвитку фізичної культури і спорту в сільських, селищних територіальних громадах в умовах децентралізації.

Національний олімпійський комітет протягом багатьох років тісно співпрацює з ВФСТ «Колос», зокрема, в рамках сприяння розвитку олімпійського руху, популяризації олімпізму.

Окрім надання фінансової та матеріальної допомоги НОК спільно з товариством проводять спортивні змагання під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ВФСТ «Колос» АПК України, заочні Олімпійські уроки у газеті «Сільські вісті». У минулому році завдчяеки спільним зусиллям відбулись також спортивні змагання серед сільських і селищних рад на «Краще спортивне село України 2015 року», присвячені 65-річчю утворення товариства. 

Медіа