Сергій Бубка провів зустріч з головою Комісії з підвищення кваліфікації тренерів
04 Листопада 2016 Поділитися
Сергій Бубка провів зустріч  з головою Комісії з підвищення кваліфікації тренерів

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка провів зустріч з головою Комісії НОК з підвищення кваліфікації тренерів, членом Виконкому НОК Володимиром Платоновим.

Під час зустрічі  були обговорені питання щодо збереження тренерських кадрів, підвищення їх кваліфікації та створення належних умов для роботи висококваліфікованих тренерів в Україні.

Сергій Бубка та Володимир Платонов обмінялися думками щодо реформування олімпійського  спорту в Україні, формування системи олімпійської підготовки та можливих шляхів вирішення тих проблем, що накопичились протягом останніх років.

Володимир Платонов проінформував президента НОК про роботу комісії. Учасники зустрічі обговорили наступне засідання комісії, заплановане на середину листопада, та основні напрями, що будуть запропоновані для обговорення і прийняття рішень комісією.

Відбулась цікава розмова щодо ролі та місця Олімпійської академії України (ОАУ) в олімпійському русі країни. На початку грудня планується низка заходів із відзначення 25-річчя від дня заснування Академії.

Медіа