Сергій Бубка взяв участь в засіданні Комісії «Олімпійська освіта і культура»
07 Листопада 2016 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь в засіданні Комісії «Олімпійська освіта і культура»

Сьогодні в Олімпійському домі під головуванням Марії Булатової та за участю президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки відбулося засідання Комісії НОК «Олімпійська освіта і культура».

Керманич НОК відзначив активну та результативну роботу Комісії. «Дуже приємно, що проекти та програми, які запроваджені та інтегровані вами на всеукраїнському рівні, мають успіх. Сьогодні 269 учбових закладів діють в рамках Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти. Командою справжніх професіоналів видано цілу низку унікальної літератури, яка користується популярністю як в Україні, так і за її межами», - сказав Сергій Бубка.

Він наголосив на важливості подальшого збереження олімпійської спадщини України. «Важливо, зберігати та примножувати цей досвід, знання та традиції у всіх регіонах нашої країни, аже це важливий напрямок як для розвитку чинних чемпіонів, так і фундамент для виховання майбутніх олімпійців і здорової нації. Приємно, що вже є позитивні кроки щодо збереження олімпійської спадщини в різних куточках України», - додав він.

В свою чергу, пані Булатова подякувала Національному олімпійському комітету України та особисто Сергію Бубці за постійну підтримку, допомогу та увагу до роботи Комісії.

Учасники засідання обговорили підсумки роботи Комісії НОК за перше півріччя 2016 року, заслухали інформацію про діяльність Всеукраїнської мережі олімпійської освіти, про впровадження освітнього проекту #OlympicLab в Україні та про проведення Конкурсу НОК України на кращу наукову роботу з олімпійського руху.

Члени комісії приділили велику увагу стратегії діяльності Комісії зі збереження олімпійської спадщини України та освітньо-видавничим проектам НОК України.

В рамках засідання були також розглянуті питання проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний олімпійський спорт і перспективи його розвитку в Україні», діяльності центрів олімпійських досліджень та освіти в Україні й лабораторії «Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ, а також ротації членів Комісії.

Медіа