Сергій Бубка привітав учасників засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи
08 Листопада 2016 Поділитися
Сергій Бубка привітав учасників засідання  Моніторингової групи  Антидопінгової конвенції Ради Європи

Протягом 7-8 листопада у Києві на території головної спортивної арени країни НСК «Олімпійський» триває 45-те засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи (далі Т-DО).

Дана група є органом, який здійснює нагляд за застосуванням Антидопінгової конвенції Ради Європи. Участь у роботі Т-DО беруть понад 60 представників державних органів країн-членів Ради Європи, які відповідають за здійснення політики в напрямку  боротьби з допінгом у спорті.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка і Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

“Радий привітати вас в спортивному серці нашої країни – на арені, яка має багату історію і приймала олімпійські змагання.  Для нас цей візит є дуже важливим, тому що Національний олімпійський комітет України займає жорстку і принципову позицію нульової терпимості до допінгу. Спільно з Міністерством молоді і спорту, Національним антидопінговим центром ми вживаємо всіх необхідних заходів для боротьби з допінгом,” - зазначив Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни підкреслив, що НОК України за останні роки спрямував на антидопінгову діяльність близько 2 млн. дол. «Ми максимально сприяємо проведенню національних наукових і освітніх семінарів присвячених боротьбі з допінгом в нашій країні, а також делегуємо українських фахівців на відповідні міжнародні форуми. Спільно з Національним антидопінговим центром ведемо освітню і просвітницьку діяльність, видаючи тематичну антидопінгову літературу», - відзначив Сергій Бубка.

Президент НОК висловив сподівання, що форум, який проводиться в Україні, сприятиме тому, щоб зробити боротьбу з допінгом ще ефективнішою та конструктивнішою.   

У своєму виступі міністр Ігор Жданов зауважив, що боротьба із допінгом є одним із пріоритетів діяльності Уряду України та Міністерства молоді та спорту.

“Хочу підкреслити, що Україна й надалі буде неухильно дотримуватися вимог міжнародного законодавства у сфері боротьби з допінгом. Це наша чітка та принципова позиція”, - наголосив міністр під час виступу.

Він також зауважив, що 19 жовтня 2016 року Верховна Рада прийняла у першому читанні Закон України "Про антидопінговий контроль у спорті", який був розроблений Міністерством з метою приведення чинного законодавства України у відповідність з Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті.

Медіа