Національні антидопінгові центри України і Німеччини підписали меморандум про співпрацю
08 Листопада 2016 Поділитися
Національні антидопінгові центри України і Німеччини  підписали меморандум про співпрацю

В рамках 45-го засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи (далі Т-DО), що триває у Києві, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Національним антидопінговим центром України (НАДЦ) та Національною антидопінговою агенцією Німеччини (НАДА), яка є однією з провідних у світі.

Документ підписали директор Національного антидопінгового центру України Іван Курліщук та члени виконавчої ради Національної антидопінгової агенції Німеччини - доктор Андреа Гоцманн та доктор Ларс Мортзіфер.

Ця подія стала ще одним важливим кроком у напрямку зміцнення антидопінгової діяльності в Україні.

Підписання важливого документу привітали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та міністр молоді і спорту Ігор Жданов.

Метою цієї угоди є розробка для України Антидопінгової програми у відповідності до Всесвітнього антидопінгового кодексу і відповідними міжнародними стандартами, а також надання консультацій з боку німецьких колег в ході реалізації проекту.

Передбачається, що німецька сторона надасть рекомендації Національному антидопінговому центру України з розвитку його організаційної структури і комітетів, правил, положень та антидопінгових програм задля того, щоб НАДЦ міг досягнути своїх цілей.

Проект складатиметься з робочих зустрічей по проекту  і проміжних робочих періодів.

Заплановано, що проект триватиме два роки й буде розділений на два етапи. Перший етап розпочнеться в кінці 2016 року і завершиться в грудні 2017 року. 

Медіа