«Вперед, на Олімп!» з борцями-класиками
11 Листопада 2016 Поділитися
 «Вперед, на Олімп!» з борцями-класиками

Найближчими вихідними, окрім занять фізичною культурою та спортом, традиційно запрошуємо вас до перегляду щотижневої програми «Вперед, на Олімп!», яка виходить на телеканалі «ЕРА» за підтримки Національного олімпійського комітету України.

У новому випуску програми у вас буде чудова можливість завітати в гості до наших борців греко-римського стилю, які під керівництвом головного тренера збірної Артура Дзігасова готуються до нових спортивних випробувань на міжнародному рівні.

Ви також дізнаєтеся, в якому настрої повернулись до тренувань наш срібний призер Олімпійських ігор в Ріо Жан Беленюк та учасник Ігор-2016 Олександр Чернецький. Чи готові вони йти до нових олімпійських звершень та які цілі ставлять перед собою – про все це та багато іншого в черговому випуску «Вперед, на Олімп!».

Отже, запрошуємо до перегляду програми в суботу о 23:20 на телеканалі «Ера»! Буде дуже цікаво!

Любителі спорту, які не зможуть подивитися програму в телеефірі, матимуть нагоду побачити її в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК https://www.youtube.com/olympicua або на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа