На Хмельниччині відрито новий спорткомплекс
15 Листопада 2016 Поділитися
На Хмельниччині відрито новий спорткомплекс

11 листопада в селі Плужне Ізяславського району президент Федерації важкої атлетики України, член виконкому Національного олімпійського комітету України Олександр Герега відкрив спорткомплекс «Епіцентр».

Дана спортивна споруда є його четвертим меценатським проектом на теренах Хмельниччини. Вже успішно функціонують з 2014 року спортивні клуби «Епіцентр» в Городку, обласному центрі та Кам’янці-Подільському. А ця – перша в сільській місцевості. У новій будові є великий ігровий зал та зал важкої атлетики на 4 помости.

На урочисте відкриття зібралися велика кількість людей, головні посадовці області. Були присутні і представники спортивної громадськості, зокрема, головний тренер чоловічої збірної з важкої атлетики Михайло Мацьоха, Олімпійська чемпіонка Наталія Скакун, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор Олександр Пелешенко.

За вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурно-освітній розвиток області голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук нагородив Олександра Герегу почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною».

Медіа