В Олімпійському домі відбулась зустріч керівництва НОК зі спортивним директором ФІБА
15 Листопада 2016 Поділитися
В Олімпійському домі відбулась зустріч керівництва НОК зі спортивним директором ФІБА

Сьогодні до Олімпійського дому завітав почесний гість – спортивний директор Міжнародної федерації баскетболу Любомир Котлеба у супроводі генерального директора Федерації баскетболу України Володимира Драбиковського.

Гостей зустрічали віце-президент Національного олімпійського комітету України Ігор Гоцул, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко та начальник Управління олімпійського руху Ганна Сорокіна.

Учасники зустрічі детально обговорили стан розвитку українського баскетболу в нашій країні.

Ігор Гоцул відзначив, що підтримка національних федерацій є одним із стратегічних завдань у діяльності НОК, тому в цьому напрямку зроблені великі кроки, продовжується ефективна робота та тісна співпраця з Федерацією баскетболу України.

Любомир Котлеба розповів колегам про нові ініціативи та подальші плани ФІБА щодо підтримки своїх членів – національних федерацій з метою переходу на новий, ще вищий рівень розвитку сучасного баскетболу в спортивному світі.

Під час зустрічі представники організацій висловили думки щодо можливих шляхів покращення розвитку баскетболу в Україні та подальшої співпраці НОК та ФБУ.

Медіа