На Сумщині пройшов чемпіонат області з волейболу серед жіночих команд пам’яті Руслани Корнієнко
16 Листопада 2016 Поділитися
На Сумщині пройшов чемпіонат області з волейболу  серед жіночих команд пам’яті Руслани Корнієнко

12 листопада у спортивному залі спортивного комплексу СумДУ пройшов чемпіонат області з волейболу серед жіночих команд пам’яті Руслани Корнієнко. Організаторами чемпіонату виступили: Сумське відділення Національного олімпійського комітету України, управління молоді та спорту Сумської ОДА та Федерація волейболу Сумської області.

В змагання взяли участь команди з міст Суми, Тростянець, Глухів та Конотоп. На спортивному майданчику велась запекла боротьба, кожна команда намагалась стати призером, але спорт є спорт, перемагає найсильніший.

За підсумками змагань почесне третє місце здобула команда міста Суми, друге місце виборола команда міста Глухів і перше місце посіла команда міста Тростянець.

 Церемонію нагородження провели голова Сумського обласного відділення НОК України, призерка Олімпійських ігор Олена Петрова та віце-президент Федерації волейболу Сумської області Сергій Грицай.

Кожна команда-призер отримала кубки від Сумського обласного відділення НОК України, медалі, грамоти та солодощі від організаторів змагань.

Також в кожній команді, яка брала участь у чемпіонаті, були визначені кращі гравці: Карабут Яна, Головачова Оксана, Березіна Катерина та Білякова Вікторія, які отримали чудові подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Медіа