В Харкові відбувся фінал шкільного волейбольного турніру від ЮНІСЕФ
17 Листопада 2016 Поділитися
В Харкові відбувся фінал  шкільного волейбольного турніру від ЮНІСЕФ

Фінальні змагання шкільного волейбольного турніру «UNICEF Volleyball Cup» завершилися в харківському СК «Локомотив». В змаганнях взяли участь 8 кращих команд з Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, а також з підконтрольних Україні районів Донбасу.

Переможцями змагань стала команда школи №8 з міста Родинське (Покровський район, Донецька область), яка з рахунком 3:0 виграла у фіналі у однолітків з міста Кремінна (Луганська область).

Третє місце посіли волейболісти школи №2 міста Енергодар (Запорізька область), які теж з рахунком 3:0 переграли команду гімназії №2 з селища Слобожанське (Зміївський район, Харківська область).

На фінал і закриття змагань прибули заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, начальник управління у справах  молоді та спорту Харківської облдержадміністрації та перший заступник голови вдділення НОК України в Харківській області Віталій Кириленко, представники Національного комітету спорту інвалідів України, уповноважений Президента з прав дитини, а також відомі спортсмени-олімпійці та ветерани спорту.

Як зазначила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барбарис, цей масштабний турнір переслідував не тільки спортивні, а й соціальні цілі.

«Насправді, не так важливо, хто виграв, а хто програв, адже ця подія виходить далеко за межі спорту. Багато дітей з різних регіонів не просто грали у волейбол, а й подружилися, поспілкувалися. Це те, що ми цінуємо вище за все. Це наш внесок у зміцнення соціальної єдності України», - підкреслила Джованна Барбарис.

За її словами, в наступному році ЮНІСЕФ планує провести в Україні футбольний турнір.

Шкільний волейбольний турнір «UNICEF Volleyball Cup» проводився ЮНІСЕФ спільно з Комітетом фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації проекту «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні». Проект реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Медіа